Ez történt az Óvodában

Képes beszámolók

 

,,Kakukkfű, kakukk szó, kirándulni volna jó…”

,,Kakukkfű, kakukk szó, kirándulni volna jó…”

,,Kakukkfű, kakukk szó, kirándulni volna jó..." ,,Kakukkfű, kakukk szó, kirándulni volna jó..."A forróság miatt a Zselici Csillagparkba tervezett kirándulásunkat elhalasztuttuk, helyette képzeletbeli kirándulásra indultunk a délelőtt folyamán.Hátizsákot, távcsövet,...

bővebben
Szent Margit hét 2021.

Szent Margit hét 2021.

Szent Margit hét 2021.  Január 18-22-ig Szent Margitra, óvodánk névadójára, védőszentjére emlékeztünk. Sajnos a vírus miatt a közös programok, a vendégek hiányoztak az óvodából, de a csoportokban színes, változatos tevékenységek várták a gyermekeket: Hitéleti...

bővebben
Maci hét 2021.

Maci hét 2021.

Maci hét 2021  Február 1-5- ig volt óvodánkban a maci hét. A népi megfigyelés azt tartja, ha a medve február 2-án kibújik a barlangjából és kint marad, akkor közeledik a tél vége, azonban ha visszamegy, akkor még várat magára. Mindent megtettünk annak érdekében,...

bővebben
Gyertyaszentelő Boldogasszony 2021.

Gyertyaszentelő Boldogasszony 2021.

Gyertyaszentelő Boldogasszony 2021.  Ezen az egyházi ünnepen arra emlékezünk, hogy a 40 napos Jézust József és Mária- zsidó szokás szerint- bemutatja a templomban. „Amikor a szülők a gyermek Jézust bevitték, hogy a törvény előírásának eleget tegyenek, (Simeon)...

bővebben

Karácsony 2020.

Karácsony 2020. Ebben az évben rendhagyó módon, január 4- én emlékeztünk meg Jézus születéséről az óvodában, mivel a vírus miatt nem tölthettük együtt az adventi időszakot. A gyermekek a betlehemi eseményeket a csoportok óvodapedagógusai révén ismerhették meg, majd...

bővebben